Konktaktní informace

Obchodní název: Vltava Sailing
Adresa: Pod Třešněmi 8, Praha 5 – Barrandov
Telefon: +420 776 679 321
Email: info@vltava-sailing.cz
Instagram: https://www.instagram.com/vltava_sailing/.

O nás

Plujte s námi mořem pohody, vzedmutým vlnami svobody

Obchodní společnost Vltava Group s.r.o. byla založena již v roce 1992. Jedna z našich divizí se pod názvem Vltava Sailing věnuje námořnímu jachtingu.

Zakladatelem společnosti a dodnes spolumajitelem a a jednatelem společně se svým synem Pavlem Křepelkou je PhDr. Vladimír Křepelka. Bohaté zkušenosti z celoživotní práce v oblasti cestovního ruchu přenesl majitel do nové oblasti, námořního jachtingu. Jako kapitán námořní jachty prožil více jak sedm bouřlivých let v různých oceánech a mořích světa. Do vedení společnosti byl později kooptován syn Pavel Křepelka, rovněž nadšený jachtař.

Hlavní činností společnosti Vltava Sailing je zprostředkování pronájmu námořních jachet po celém světě. A to hlavně od renomovaných a vyzkoušených charterových společností, které splňují výhodné podmínky a příznivé ceny.

Kromě pronájmu a prodeje námořních jachet, zajišťujeme kapitánské kurzy, jsme akreditované školicí středisko Ministerstva dopravy ČR.

Kurzy řídí Dr. Vladimír Křepelka, jmenovaný jachetním instruktorem ministerstva dopravy ČR odbor plavby. Teoretická příprava je vedená největšími odborníky v oblasti námořního jachtingu.

Těm, kteří chtějí strávit dovolenou s kormidlem v ruce, ale netroufají si na moře, doporučíme plavbu na motorových lodích a hausbótech na kanálech a řekách celé Evropy. K těmto plavbám nepotřebujete žádný průkaz!

Firemním klientům nabízíme teambuilding nebo školení na moři. Vše samozřejmě včetně zajištění optimální dopravy.

Byli bychom rádi, kdyby se přátelská a klidná atmosféra naší práce přenesla i na vaše jachty. Věříme, že důvěra v nás vložená se vám bohatě vrátí a že vám splníme všechny vaše požadavky a možná i dosud nesplněná přání.

Krásná tradice mnohaleté úspěšné činnosti firmy je pro nás zavazující!

Kontaktujte nás

O ochraně osobních údajů