Pronájem jachet

Pronájem lodí po celém světě

Naše společnost Vltava Sailing se dlouhodobě zabývá zprostředkováním pronájmu jachet - plachetnic, katamaránů, ale i motorových lodí. Velké zkušenosti s touto činností a přímá spolupráce se všemi významnými jachetními rejdaři po celém světě, nám umožňují výběr lodi přesně podle vašich představ. Na trhu jsou stovky charterových společností a proto je dobré nechat se vést profesionály.

Osobní kontakty s majiteli velkých charterových společností a dobré zkušenosti nám umožňují vybrat pro vás správnou loď. Výborné zkušenosti máme především s řeckou společností Kiriacoulis. Již téměř dvacetiletá spolupráce a osobní kontakty s majiteli této společnosti jsou pro obě strany zavazující. Máme dobré osobní kontakty s jinými, např. Albatros yachting, Seafarer, Dreamyacht a mnoha dalšími.

Jsme schopni vám zajistit charter kdekoliv na světě, kde se jachty pronajímají.

Při výběru lodi je také třeba si uvědomit složení a věk posádky. Dále o jaký způsob plavby a oblast plavby se bude jednat a v neposlední řadě zvážit zkušenosti vašeho kapitána. Na přání zajistíme kapitána jak místního, tak českého.

Po objednání lodi máte ještě čas na rozmyšlenou či poskládání posádky. Tato tzv. opce bývá nejdéle týdenní a do daného termínu je třeba složit zálohu ve výši 35 – 50% z celkové ceny pronájmu. Doplatek ceny pronájmu je třeba zaplatit nejdéle 5 týdnů před začátkem pronájmu.

Firemním klientům nabízíme teambuilding nebo školení na moři.

Je třeba počítat i s tím, že budete nuceni z jakýchkoliv důvodů již zaplacený pronájem lodi stornovat. Pro případ storna, které je při pronájmu lodi případech vyšší než jiných typů dovolené, je možno se pojistit. I s tímto vám rádi poradíme.

Otázku pojištění lodi,kauce, posádky a další možnosti vám nabízíme v našem samostatném bloku na webu.

Naše kancelář vám také navrhne optimální dopravu do místa pronájmu a zajistí letenky, lodní lístky, případně poradí nejkratší cestu autem.

S výběrem lodi vám rádi pomůžeme, budete mít loď šitou na míru vašim představám!

Kontaktujte nás

O ochraně osobních údajů