Aktuality

  • Neváhejte si ještě letos užít jachtingu a hezkého počasí a vyrazit třeba do Chorvatska. Aktuálně se slevami až do výše 70%!

  • Kapitánské kurzy pro průkazy vydané MD ČR skupiny B a C pořádáme každý měsíc v Praze, Brně a Poděbradech, Nejbližší kurz skupiny C se koná 24.10.-25.10.2020 v Poděbradech. Nabízíme i individuální kurzy. Praktická část proběhne příští rok na jaře ze Zadaru a na podzim z Toskánska. 

  • Je čas začít plánovat plavbu v tropických vodách! Široký výběr a velice zajímavé nabídky na tuto zimu do destinací i do nově otevřených destinací Tahiti a Miami a samozřejmě Karibik, Seychely, Maledivy či Thajsko...

  • Zajistíme pronájem hausbótů po celé Evropě! Obratem zašleme nové katalogy s velkým výběrem na rok 2021!

  • V pojištění kapitána je mimořádná novinka pojištění kapitána v případě onemocnění Covid-19. Kromě pojištění zodpovědnosti kapitána, pojištění kapitána pro případ nehody, pojištění storna nájmu a pojištění depozitu charteru, za velmi výhodných podmínek.

Proč využít naše služby

Naše společnost VLTAVA SAILING působí úspěšně již 28 let. Byli jsme jedni z prvních společností, zabývající se pronájmem námořních jachet u nás.

Zajistíme vám nejen pronájem jachty, ale i veškerý další servis k vaší plné spokojenosti.

Naše bohaté zkušenosti vám pomohou s výběrem lodi, destinace, dopravy na místo, termínem, pojištěním a dalším servisem. Jsme vám k dispozici neustále i během vaší plavby.

Pro získání kapitánského průkazu vás vyškolíme v našem školícím středisku.

Pomůžeme vám s výběrem hausbótu a oblastí plavby po řekách a kanálech Evropy.

Našim opakovaným klientům a našim kurzantům dáváme velké slevy z pronájmu lodí.

Na setkání s vámi se těší Vladimír a Pavel Křepelkovi, jednatelé firmyChcete více informací