Aktuality

  • Pro letošní ročník již tradiční regaty O Napoleonův klobouk jsme po zralé úvaze zvolili řecké Kyklády. Do oblasti se vracíme po 6ti letech. Turecko jsme museli ze známých důvodů odložit, než se uklidní politická situace. Minulá regata na Kykládách byla velmi úspěšná. Letos ale změníme trasu. Výchozí bude marína Lavrion na východ od letiště v Aténách. Zde jsou nyní přímé zpáteční letenky z Prahy kolem třech tisíc korun. Jedná se o moderní marínu, postavenou pro olympijské hry v roce 2004. Trasu plánujeme na ostrov Mykonós a zpět. Termín je 26.9.-3.10.2020. Výběr lodí naleznete viz zde. Výhodné ceny jsou platné do konce ledna. Těšíme se na další pěknou společnou akci.

  • Kapitánské kurzy pro průkazy vydané MD ČR skupiny B a C pořádáme každý měsíc v Praze a Brně, tak neváhejte se přihlásit ať můžete vyplout! Nejbližší kurz skupiny C se koná 29.2.-1.3.2020 v Praze dále pak 4.4.-5.4.2020 v Praze. Kurz skupiny B se koná 7.3.-8.3.2020 v Praze a kurz skupiny C se koná 25.4.-26.4.2020 v Brně. Nabízíme i individuální kurzy. Praxe ze Zadaru květen/červen 2020.

  • Neváhejte z objednávkami lodí na tento rok. Využijte velkých slev až do výše 40% do konce ledna!

  • Skvělé nabídky „special & one way“ naleznete viz zde!

  • Je čas začít plánovat plavbu v tropických vodách! Široký výběr a velice zajímavé nabídky na tento/příští rok do destinací: Karibik, Seychely, Maledivy či Thajsko.

  • Zajistíme pronájem hausbótů po celé Evropě! Obratem zašleme katalogy s velkým výběrem.

  • Nabízíme pojištění zodpovědnosti kapitána, pojištění kapitána pro případ nehody, pojištění storna nájmu a pojištění depozitu charteru, za velmi výhodných podmínek.

Proč využít naše služby

Naše společnost VLTAVA SAILING působí úspěšně již 28 let. Byli jsme jedni z prvních společností, zabývající se pronájmem námořních jachet u nás.

Zajistíme vám nejen pronájem jachty, ale i veškerý další servis k vaší plné spokojenosti.

Naše bohaté zkušenosti vám pomohou s výběrem lodi, destinace, dopravy na místo, termínem, pojištěním a dalším servisem. Jsme vám k dispozici neustále i během vaší plavby.

Pro získání kapitánského průkazu vás vyškolíme v našem školícím středisku.

Pomůžeme vám s výběrem hausbótu a oblastí plavby po řekách a kanálech Evropy.

Našim opakovaným klientům a našim kurzantům dáváme velké slevy z pronájmu lodí.

Na setkání s vámi se těší Vladimír a Pavel Křepelkovi, jednatelé firmyChcete více informací